790 274 570

dok@pdonline.pl

Facebook
Powered by Magento extensions

Flaga na maszt

Flaga na maszt
Czas realizacji
5 DNI
roboczych
Cena brutto od:
77,00 zł

Flagi reklamowe na maszt


Trwała flaga do powieszenia na maszcie, nadaje się do długotrwałej ekspozycji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii druku oraz najwyższej jakości materiałów, proponowane przez nas flagi reklamowe przez długi czas świetnie spełniają swoje zadanie. Dzięki fladze umieszczonej na maszcie przyciągniesz uwagę odbiorców oraz zachęcisz ich do skorzystania z Twojej oferty. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w przypadku wielu obiektów. Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, sklepu czy restauracji, możesz mieć pewność, że oferowana flaga reklamowa spełni Twoje oczekiwania.


W celu uzyskania produktu dopasowanego ściśle do Twoich potrzeb, zachęcamy do skorzystania z naszego funkcjonalnego kreatora. Wiele możliwości konfiguracyjnych sprawia, że zaprojektujesz flagi reklamowe dokładnie takie jakie chcesz. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę szablonów oraz wykończeń. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszego kreatora stworzysz niepowtarzalny przekaz reklamowy, który skutecznie przykuje uwagę odbiorców.

Zofia
4 lutego 2016
dziękuję za pomoc przy projekcie i realizacji.
Jakość
Kasia
12 stycznia 2016
Pomoc ze strony obsługi nieoceniona, baner reklamowy który otrzymałam w 100% spełnia moje oczekiwania
Jakość
Stefan
7 stycznia 2016
otrzymane windery są super! dziękuję za pomoc w wykonaniu projketu
Jakość

Napisz własną recenzję

Jakość

Bezpośredni druk na tkaninie w technologi sublimacyjnej polega na zadrukowaniu i utrwaleniu wydruku (jeśli to konieczne np. w przypadku prezentacji outdoor'owej) w wygrzewarce z pominięciem procesu transferu. W powyższej technologi wykorzystujemy maszynę Mimaki DS-1800 oraz maszyny firmy D-gen o szer. zadruku do 185cm. Dzięki zastosowaniu technologii zmiennej kropli etoda ta daje nam możliwość druku w bardzo wysokiej jakości (do 1440dpi), o ostrych krawędziach.

Helping hand
Um Layout-Buddy nutzen zu können, benötigen Sie einen neueren Flash-Player.
Get Adobe Flash player
Flaga na maszt
77,00 zł